Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.09 0 0 201
:))
Aranyos vagy, de én csak Milánót ismerem egyelőre, aztán kifújt!
Meg egy Monte Isola nevű helyet, meg az egész Lago d'Iseo-t. Monte Isola Európa legnagyobb tavi szigete, a como-i tó mellett van, Brescia-tól pár kilométerre.
Ott is töltöttem pár hónapot, és így már tudom, hol szeretnék meghalni!!! :))
Isten bizony, ha egyszer gazdag leszek, ott veszek magamnak házat!!!
Akinek van türelme, a Google képkeresőjébe írja be, hogy Monte Isola...mint egy kis (jó nagy közhely jön) ékszerdoboz!!!
Imádom!
Amúgy most éppen Los Angelesben lakom, ezért van, hogy ilye fura időpontokban vagyok aktív a neten! :)))
De Olaszország nagyon hiányzik!!!

Szállást először érdemes lefoglalni otthonról, mert különben hol alszotok? :)) De utána ott már lehet keresni!
A fizetések úgy vannak, ahogy Deriva is írta. Au-pair 300euró/hó, a housekeeper meg kb 800-1000 eurót keres havonta. Az ezer egyelőre még neccesebb, de lassan gondolom az infláció miatt már fix lesz!! :))))
Mert nyáron az ezer úgy ment, hogy a hét MINDEN napján dolgozni kellett! De azóta eltelt jópár hónap! :)))

Olaszul ti beszéltek?
Ha nem, kezdjetek el tanulni, nagyon gyorsan! :))
Van egy olyan könyv, hogy Tanuljunk könnyen, gyorsan olaszul, dr Király akárki írta (itt van valahol az ágyam körül a könyv, de most egyszerűen nem találom!! :DDDD), valami 600 Ft körül van, és nagyon jó!!!!
Előzmény: szilvia_28 (197)