charlie21 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 2180
Sziasztok ! Akkor megpróbálom tisztázni a dolgot.Ahol én a képeket csináltam az Mezenguz mühold képén van,ez van az üllői uton.Ez teljesen egyben van,és cégek vannak benne,bár valóban most adta el az önkormányzat,és most folyik a kiüritése.Nemsokára lebontják.Sok épület és főleg rengeteg garázs van a helyszínen,elég nagy terület.Érdekességként megemlítem hogy van egy nagy szinházterem is ott ahol azt a falfestményt fotóztam,bent a teremben egy az egész falat kitöltő dombormű van valami nagy csata jelenettel,csak sajnos zárva volt ,és csak az ablakon át láttam.Érdemes lenne lefotózni mielött lebontják. M62 265 térképén van az álltalam alacskai lakotelepként emlitett terület.A két hely egymástól gyakorlatilag látótávolságban van.Ezt viszont már szinte teljesen lebontották csak néhány szokásos nagy sárga épület árválkodik.Itt lakópark van már épülőben.Nem igazán ezért jártam erre ,igy szinte csak az autóból csináltam pár képet.Majd megpróbálok ujra arra járni.Ugyhogy mindenkinek igaza van!!! Azon gondolkodtatok már hogy szinte minden orosz illetve magyar laktanya alapszine az a jellegtetes sárga,annak idején csak ilyen falfestéket gyártottak?