DirtyBob Creative Commons License 2006.03.01 0 0 898
Azért tartom drágának, mert annyiért amennyibe kerül több nagyobb és jobban felszerelt autót lehet kapni. Fiesta, P206, Punto classic stb.. Dízelmotor: A GP-ben egyáltalán nem hangos, próbáltad már? Kicsit lasabban melegszik mint a benzines az igaz de engem annyira nem zavar hogy 5 percel többet kel fáznom reggelente, még mindég nagyságrendekkel jobb mint a busz :) Nem is kell öket pörgetni, mert ellentétben a benzinnel alacsony fordulaton megy, és mint irtam nem kell kitaposni a belét hogy menjen, igy aztán hoszabb az élettartama is. Mindemellet ugyanugy megy mint a kis benzines. És igen kevesebbet fogyaszt ami nekem pl sokkal fontosabb annál hogy 75Le helyett 90Le legyen ráírva. És mivel kevesebbet fogyaszt mire eladom lehet hogy kiderül hogy olcsóbban vettem a switnél sokkalszebb és 2 kategóriával nagyobb GP-met. És nemtudom honnanveszed hogy százerkkel drágáb 1.4 benzin GP 50E-rel olcsóbb a Dízelnél. Nem voltam eddig dízelpárti de megyőzött ez a motor. Előzni is egyszerűbb vele mivel a dízelmotor rugalmasabban gyorsul.
Előzmény: rock10 (889)