DirtyBob Creative Commons License 2006.02.28 0 0 832
Tegnap végre átvehettem a Gp-csképet :) (1.3 75LE) Nagyon király! Eddig nem nagyon dízel szimpatizáltam, de nem bántam meg. Mentem 200km-et gyorsan és megyőződtem hogy jóválasztás volt. :) Előtte 60Le punto volt, a hugom nem rég vett egy swiftet, úgy hogy van összehasonlítási alapom. Ezekhez képest "nagyon nagyon" -megy :) Es hangja se nagyon van, csak akkor hallani hogy dízel ha jól odalépek neki. Ellentétben pl egy Ford fiestával (abban is ültem). A swiftet kipróbáltam a 60LE-punto II után és hát többet vártam a +30Le től de jobban menést csak akkor éreztem amikor kitapostam a belét 3-4ezer felett. De a GP-ben egyből lehetett érezni a külömbséget, szóval van benne kraft :) Egyébként azzal a 60LE-vel is eltudtam menni mindenhova, nem éreztem hogy szükségem lenne töbre (igen sok jóval erősebb autó is lemaradt). A legnevetségesebb amikor megveszik a 10 éves bazinagy autót 2000-es vagy nagyobb motorral, és nem merik nyomni a gázpedált mer akkor megkell állni a benzinkútnál. Ja hazafelé menet M3-as (városi részen) Megyek 90-el (80 a korlátozás) Jött a swiftes versenyző leakar tolni, hát odaléptem a gázpedálra és eltünt a tükörben :) Átlag fogyi meg 4,8-lett 200 Km-en amiből 100km város ,és félóra lépésben menés.