geva54
2006.02.26
0
0
33
Minek kellett volna nekik telefonalni! Nem ismerek, csak jobban elot. Aki meg roszsabbul fog elni, azt a Fideszesek rugtak ki az allasabol marciusra. Ha rajuk szavaz, nem normalis.
Előzmény:
manipula (24)