CLASSFIGHTER Creative Commons License 2006.02.26 0 0 28

Jobb lenne,

 tán,

 ha a mostaniek nyernének.

És elvinnék a balhét.

Nem ke$t, hanem a balhét.

Előzmény: qncogi (25)