qncogi
2006.02.26
0
0
25
Reménykedj lacika, reménykedj.:) Áprilisig teheted, aztán megint kiderül, hogy a választáson kikaptok, mint 2002-ben. Majd azt is magyarázd meg, mi meg csak mosolygunk majd.:)))
Előzmény:
manipula (24)