bogel
2006.02.26
0
0
15
Most érkezett: 60-40 arányban jobban élnek az emberek (TV2), cca. 100 ezer szavazat.
Akik rosszabbul, még annak is telik 95 Ft-os SMS-re, hogy ezt kifejezze, annyira rosszul él :)