ancsil01 Creative Commons License 2006.02.26 0 0 13

"Amúgy a Fidesznek van programja, és nem is rossz. "

De jól értesült vagy. Elárulnád nekünk is, hogy mit tartalmaz?

A Fidesz egyelőre nagyon titkolja...

Előzmény: manipula (7)