qncogi
2006.02.26
0
0
12
Miniszterelnökjelöltje sincs. programja sincs, csak az ostoba rosszabbul élünk. A zselézett hajú, tehetségtelen orbányi egyedül van. veszít.
Előzmény:
manipula (7)