bogel
2006.02.26
0
0
11
"és nem is rossz."
Mik a szempontjaid? Több fidesz, több populizmus?
Óccsó ató, atópája et al.
Pelusáfa.
Isten fizeti meg majd.
Előzmény:
manipula (7)