Tata Creative Commons License 2006.02.26 0 0 103
Lehet, hogy hülye vagyok az etikethez, de hogy lehet valakit bemutatni a pápának, ha az nem hajlandó őt fogadni? Ha nem fogadta őt, akkor hogy került oda a terembe? Miért nem lett belőle diplomáciai botrány? Azért az már nem belügy, ha a pápa egy miniszterelnök felegét azzal gyanúsítja, hogy köze van az ellene elkövetett merénylethez...

Tudod, én csak logikus kérdéseket teszek fel, és ezekre valahogy sose sikerül válaszolnotok az elméleteitek keretein belül...
Előzmény: 127.senki (102)