Tata
2006.02.26
|
|
0 0
103
|
Lehet, hogy hülye vagyok az etikethez, de hogy lehet valakit bemutatni a pápának, ha az nem hajlandó őt fogadni? Ha nem fogadta őt, akkor hogy került oda a terembe? Miért nem lett belőle diplomáciai botrány? Azért az már nem belügy, ha a pápa egy miniszterelnök felegét azzal gyanúsítja, hogy köze van az ellene elkövetett merénylethez... Tudod, én csak logikus kérdéseket teszek fel, és ezekre valahogy sose sikerül válaszolnotok az elméleteitek keretein belül... |
Előzmény: 127.senki (102)
|
|