Vik 23 Creative Commons License 2006.02.26 0 0 67
Szia! Akkor miért nem "ügyködsz" te is a klubban? Írj valamit, hidd el, megyek, és vaálszolok! És remélem, a többiek is...
Előzmény: szpsz911 (66)