Tata Creative Commons License 2006.02.25 0 0 82
Egy ország vezetője és annak családja legyen megvédve, szóval nekem semmi bajom nem volt az Orbán család testőreivel sem, de ugyanezért ezt az álfeháborodást is hülyeségnek tartom.
Előzmény: kia podesta (80)