Tata
2006.02.25
0
0
82
Egy ország vezetője és annak családja legyen megvédve, szóval nekem semmi bajom nem volt az Orbán család testőreivel sem, de ugyanezért ezt az álfeháborodást is hülyeségnek tartom.
Előzmény:
kia podesta (80)