Tata
2006.02.25
|
|
0 0
81
|
Semmi akadálya nem volt eddig sem, hogy elszámoltassák akár az Apró családot, akár Gyurcsányt. A Magyar Nemzet sorra hozta a "nagy leleplezéseket", a FIDESZ-es képviselők sorra jelentgették fel, és az eredmény: a Magyar Nemzet sorra veszíti el a pereket, a kormánypártisággal meg igazán nem vádolható ügyészség meg szépen visszadobta a feljelentéseket, mert nem volt semmi alapjuk. Ennyi. Én nem védek senkit, akinek vaj van a füle mögött, azt kapják el, csukják le, ha bebizonyítható, hogy ő a hunyó. Ha Fletóra rá lehet valamit bizonyítani, akkor hajrá. De eddig még minden lepergett róla, bárhogy is erőlködtök. |
|