Ciani Creative Commons License 2006.02.24 0 0 281
SUOMI, SUOMI, SUOMI :)

Elképesztő ez a csapat, Westerlund fantasztikusan összerakta a védekezést, minden sor masszív (megjegyzem, egyáltalán nem érződött Salo hiánya sem ma, pedig talán a legjobb védőnk volt eddig...). A két scoring line meg 2-3 gólt mindig összehoz (Olliék kicsit gyengébben kezdték az olimpiát, de belehúztak az utóbbi pár meccsen). Niittymäki minden várakozást felülmúl, a checking sorok meg cipelik a zongorát. Perfect.

Svédek ellen pikáns lesz, de ha nem tojnak be a srácok, az isten sem menti meg őket a győzelemtől :)