Ciani
2006.02.24
|
|
0 0
281
|
SUOMI, SUOMI, SUOMI :) Elképesztő ez a csapat, Westerlund fantasztikusan összerakta a védekezést, minden sor masszív (megjegyzem, egyáltalán nem érződött Salo hiánya sem ma, pedig talán a legjobb védőnk volt eddig...). A két scoring line meg 2-3 gólt mindig összehoz (Olliék kicsit gyengébben kezdték az olimpiát, de belehúztak az utóbbi pár meccsen). Niittymäki minden várakozást felülmúl, a checking sorok meg cipelik a zongorát. Perfect. Svédek ellen pikáns lesz, de ha nem tojnak be a srácok, az isten sem menti meg őket a győzelemtől :) |
|