Ciani Creative Commons License 2006.02.24 0 0 272
Az elődöntőt is ott néztem, szuper volt :)

Sajnos ma mindenki szarul játszik, Uusis is pocsék, Mäkeläre inkább jelzőt se írok...
Mondjuk várható volt, hogy 6 jó meccs után becsúszik egy rossz, pedig az egész torna alapján a finnek voltak a legjobbak. Na mindegy, előzetesen kiegyeztem volna az ezüsttel :)
Előzmény: Jyrkki (270)