Ciani
2006.02.24
|
|
0 0
272
|
Az elődöntőt is ott néztem, szuper volt :) Sajnos ma mindenki szarul játszik, Uusis is pocsék, Mäkeläre inkább jelzőt se írok... Mondjuk várható volt, hogy 6 jó meccs után becsúszik egy rossz, pedig az egész torna alapján a finnek voltak a legjobbak. Na mindegy, előzetesen kiegyeztem volna az ezüsttel :) |
Előzmény: Jyrkki (270)
|
|