Jyrkki Creative Commons License 2006.02.24 0 0 270

Ma nézd a neten a döntőt, 17:30-kor, talán a juró is adja, tegnap a női kori (nekik) fontosabb volt, de a női meccset végignéztem.

 

Link:

 

http://cgi.nos.nl/cgi/nosrtv/channelinfo/

 

Próbálgasd a Kanaal-okat:) Azért ajánlom neked különösen, mert nincs kommentátor, viszont minden finn szót hallani:))

Előzmény: Ciani (267)