Jyrkki
2006.02.24
|
|
0 0
270
|
Ma nézd a neten a döntőt, 17:30-kor, talán a juró is adja, tegnap a női kori (nekik) fontosabb volt, de a női meccset végignéztem.
Link:
http://cgi.nos.nl/cgi/nosrtv/channelinfo/
Próbálgasd a Kanaal-okat:) Azért ajánlom neked különösen, mert nincs kommentátor, viszont minden finn szót hallani:)) |
Előzmény: Ciani (267)
|
|