gazza87
2006.02.22
|
|
0 0
268
|
Zseniálisak voltak a srácok! Már az elődöntőben vagyunk! Hát ez hihetetlen! És ráadásul a curlingesek bejutottak a döntőbe, így már biztos, hogy lesz egy újabb érmünk. Csak az az arany hiányzik, de nagyon. Hajrá Finnország! |
|