gazza87 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 268
Zseniálisak voltak a srácok! Már az elődöntőben vagyunk! Hát ez hihetetlen! És ráadásul a curlingesek bejutottak a döntőbe, így már biztos, hogy lesz egy újabb érmünk. Csak az az arany hiányzik, de nagyon. Hajrá Finnország!