Ciani
2006.02.22
|
|
0 0
263
|
Az az 5-4 messze volt a vak és a pohár esetétől :), ráadásul az utolsó körben az amcsik már biztos negyedikek voltak, egy győzelem sem segített volna rajtuk és nekik ugye nem volt 24 óra a mai meccsig, érthető, hogy nem szaggatták ott annyira szét magukat. De igazából tényleg mindegy, melyik csapat jön, mindkettő bazi erős. |
Előzmény: BZoltan (262)
|
|