BZoltan Creative Commons License 2006.02.22 0 0 262
Be kellett volna itt ütni vagy 3 emberelőnyös gólt...de a jenkik valami fantasztikusan játszottak emberhátrányból. El kell ismerni, hogy nagyon szépen kapták el a sikertelen finn indításokat és igen gyorsan támadásba mentek át amiket ugyebár Tero öcsénk aztán jól meg is fogott :)

A lényeg a lényeg...Suomi a legjobb négyben és a következő ellenfél a Kanada-Orosz meccs lesz... az oroszok leverték a jenkiket mint vak a poharat, Kanada meg ugyebár akkor is Kanada, ha nullára verték a finnek őket a csoportmeccsen. Nem lesz sétagalopp.

z
Előzmény: Ciani (261)