Ciani
2006.02.22
|
|
0 0
261
|
Hát igen, a végén volt pár durva anerikai megmozdulás, de a harmad közepén be kellett volna ütni egy előnyt és akkor nem infarktusos a vége :) Niittymäkiről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, bár a védők tényleg sokat bénáztak a végén, talán elfáradtak ebben a nagyon fizikális játékban. |
Előzmény: BZoltan (259)
|
|