Ciani Creative Commons License 2006.02.22 0 0 261
Hát igen, a végén volt pár durva anerikai megmozdulás, de a harmad közepén be kellett volna ütni egy előnyt és akkor nem infarktusos a vége :)

Niittymäkiről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, bár a védők tényleg sokat bénáztak a végén, talán elfáradtak ebben a nagyon fizikális játékban.
Előzmény: BZoltan (259)