BZoltan Creative Commons License 2006.02.22 0 0 259
A pofám leszakad!!! Ekkora meccsetritkán látok... A finn kapus egy istenkirály... legalábbis azt csináltak belőle a saját védői :)

Az utolsó 4 percben a bírók meg semmertek szólalni... pedig lett volna miért

z