BZoltan
2006.02.22
0
0
259
A pofám leszakad!!! Ekkora meccsetritkán látok... A finn kapus egy istenkirály... legalábbis azt csináltak belőle a saját védői :)
Az utolsó 4 percben a bírók meg semmertek szólalni... pedig lett volna miért
z