Ciani
2006.02.22
0
0
253
Valóban, az amcsi kommentátor megszívatott, az egekig magasztalta Peltonent, hogy ebbe még bele tudott nyúlni :)
Uusiséknek is hyvä!
Előzmény:
Efendi. (251)