Ciani
2006.02.22
0
0
244
Csak kérni kellett :)
A kettős előny teljesen jogos volt, mondjuk ott elég szarul járattuk a korongot, DiPietro meg jól védett, de a szimplát Olli csak bevágta.
Előzmény:
Ciani (243)