Vik 23
2006.02.22
0
0
63
No, akkor gyorsan felveszünk. A "gyorsaság" persze nem csak rajtunk múlik. Én szólok a "jótündérünknek", hogy intézkedjen. Szerintem 1-2 napon belül tudsz majd írni a klubba.
Előzmény:
szpsz911 (62)