Vik 23 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 63
No, akkor gyorsan felveszünk. A "gyorsaság" persze nem csak rajtunk múlik. Én szólok a "jótündérünknek", hogy intézkedjen. Szerintem 1-2 napon belül tudsz majd írni a klubba.
Előzmény: szpsz911 (62)