Ciani
2006.02.21
|
|
0 0
237
|
Impresszív :) Az USA ellen szerintem csak akkor lehet gond, ha Niitymäki betlizik, az meg nagyon nem kéne. Bennük nincs meg az a potenciál, hogy feltörjék a védelmünket, az első sort meg eddig senki nem tudta megfogni, nem túl valószínű, hogy majd pont nekik fog sikerülni. |
Előzmény: Efendi. (235)
|
|