Ciani Creative Commons License 2006.02.21 0 0 237
Impresszív :)

Az USA ellen szerintem csak akkor lehet gond, ha Niitymäki betlizik, az meg nagyon nem kéne. Bennük nincs meg az a potenciál, hogy feltörjék a védelmünket, az első sort meg eddig senki nem tudta megfogni, nem túl valószínű, hogy majd pont nekik fog sikerülni.
Előzmény: Efendi. (235)