Ciani Creative Commons License 2006.02.21 0 0 236
Szerintem a három csapat egymás elleni gólkülönbsége, de nem ismerem a szabályzatot.

De a mi szempontunkból szerintem nem olyan fontos, hogy ki lesz a második, mindhárom csapat erős, de azért Kanada ellen nem ők lesznek az esélyesek. Bár az nem lenne rossz, ha a svédek valahogy befutnának a 2. helyre és kivernék Kanadát :)
Előzmény: Efendi. (234)