Ciani
2006.02.21
|
|
0 0
236
|
Szerintem a három csapat egymás elleni gólkülönbsége, de nem ismerem a szabályzatot. De a mi szempontunkból szerintem nem olyan fontos, hogy ki lesz a második, mindhárom csapat erős, de azért Kanada ellen nem ők lesznek az esélyesek. Bár az nem lenne rossz, ha a svédek valahogy befutnának a 2. helyre és kivernék Kanadát :) |
Előzmény: Efendi. (234)
|
|