Vik 23 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 61
Tudod, hogy "tiszta legyen a kép", igazából két olyan klub van errefelé, ahol vegetáriánizmusról is szó van: a Nyílt Osztály, ahol nem feltétel, hogy minden tag vegetáriánus legyen, és a VEGA Klub, ahol kizáró ok a tagfelvétel szempontjából, ha valaki eszik húst. A Nyílt Osztály nem annyira vegetáriánus klub, hanem egy baráti társaság volt a megalakulásakor. Mostanában sajnos kissé szétszéledt a tagság. Jó lenne, ha te is segítenél abban, hogy ismét élet költözzön a "klub falai közé". Benne vagy?
Előzmény: szpsz911 (60)