szpsz911 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 60

Hali, igen, voltaképpen azért is írtam olyan sokmindent magamról, hogy azok, akik már járatosabbak/régebbiek e topicban vagy meghívjanak vagy "zavarjanak el" :-)

De igen, engem érdekel a dolog.

Előzmény: Vik 23 (59)