era417 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 171

Arulj el nekunk valamit; Ha velemenyed szerint olyan szerencsetlenseg magyarnak lenni- mint bemutatkozo lapod mondja- akkor mi a fraszt csinalsz MAGYAR ujsagokkal, MAGYAR weboldal MAGYAR  foruman???????? Miert kell szapulnod a magyarokat es elhordani minket mindennek? Menj vissza oda ahonnan jottel. Csak azert mert BESZELSZ magyarul, az meg nem jogosit fel semmire! Viszont akkor megiscsak erdekelhet , hogy mi van velunk!
TI " amerikaiak" kinyalhatjatok a MI "MAGYAR" hatsofelunket!

Igen, en New Yorkban lakom. Meseld el, hogy az miert olyan borzaszto dolog ?!  Eltel itt ? Van valami rossz elmenyed ? Meg ha van is, latvan szemelyisegedet, nem hiszem, hogy New York hibaja lenne! De ha meg eltel itt , az feltetlenul nyilvanvalova teszi, hogy miert lehet eme fantaszkus vilagvarosnak barmi rossz hire is! Ez egy teljesen mas vilag itt, tuti, hogy nem mindenkinek valo! Itt csak az erosebbje eli tul a versenyt---ezek szerint TE nem vagy koztuk!
Igen, magyar vagyok! Nem verem a mellem hazafiassagbol, de buszke vagyok ra. Amire nem vagyok buszke, az az ilyen bunko, bekepzelt, onhitt, uninteligens emberek, mint TE vagy, akik mar azzal is terjesztik rossz hirunket, hogy beszelnek magyarul. Az  asszociacio tul eros!

Nagyon sajnalom, hogy meg mindig nem felejtettel el magyarul- dolgozzal ezen, jo?! Gyakorold a masik 3 nyelvet, amit olyan tokeletesen beszelsz- vagy azokat is csak arra hasznalod, hogy az odavalosiakat gyulolod?

Hey, "semmilyennev..." Ne torodj vele, hogy MR Paraszt mit mond! En total angol tudas nelkul jottem ki, es emlekszem, hogy eleinte voltak problemaim- csupan mert az agyamnak az angolra kellett a hely. Ne izgulj, minden vissza fog jonni. Addig is emlekezz a jo oreg viccre : "nem beszelni madzsar anymore....." Gratulalok az 5 nyelvedhez!

"Jujjj" , szabadalmaztatsd a talalmanyodat, es ne hagyd, hogy barki is lebeszeljen rola! (El tudnad intezni a galambokat eloszor?) Ahogy igy elnezem "AC/DC"-nek semmi nem tetszik- eresszunk egy ijjat a fenekebe?!

Szivesen beszelgetnek a tobbiekkel is -csak iktassuk ki aramfejlesztot!