anblock_italia Creative Commons License 2006.02.15 0 0 329
Jaj, olyan hosszú levelet írtam már neked, de míg egy címet kerestem, véletlenül kiléptem, most kezdhetem elölről. Szóval azt ecseteltem, hogy első utazásunkkor egy Firenzétől kb. 20 km-re lévő kemping mindennel felszerelt mobilhausában (5 szem.) szálltunk meg, tényleg nagyon szép kemping volt, 50 euró májusban. De a következő utazásunkkor már mindenképpen úgy gondoltam, hogy feltétlenül el kell egy, két éjszakát Firenzében tölteni, és szerencsére nagyon szuper szállást találtam, a San Lorenzo templom mellett, egy ugyancsak mindennel felszerelt, nagyon csinosan berendezett apartmant 4 fő részére 100 euró volt egy éjszaka. A www.florence.by.com címen találtam, San Lorenzo apartman a neve. Na szóval, biztos hogy szuper lesz az a villaház, de mellé, ha igazán meg szeretnéd érezni Firenze hangulatát, legalább egy ilyen éjszakát javasolnék, annyira más ott élni legalább egy picit. Egyébként az előbbleírt szállásnál csak két apartman van, egy négy és egy kétszemélyes, a kétszemélyes persze olcsóbb, tán az is számít, hogy október. Egyébként a többi szállás benn a városban sokkal drágább, és ez tényleg nagyon jó helyen volt és nagyon szép is. (nem kapok közvetítési díjat, de magam is nagyon vágyom oda vissza).
Előzmény: mia0704 (328)