Fürtöske Creative Commons License 2006.02.15 0 0 1803

 

Az Ausztráliába menő repülőgépen a stewardess körülnéz, hogy minden rendben van, és felfedezi, hogy az 1. osztályon ül egy kirívóan csinos, szöke hölgy, akinek a 2, osztályra szól a jegye. Odamegy hozzá, és szól neki, hogy rossz helyen űl. A szőke hölgy válaszol:

- Nagyon csinos vagyok, szőke vagyok, és Melbourne-be utazom az első osztályon! -

A stewardess nem tud mit csinálni vele, szól a kollégáinak, de azok is hasonlóan eredménytelenül próbálkoznak. A szőke hölgy nem mozdul a helyéről, mindig csak azt válaszolja:

- Nagyon csinos vagyok, szőke vagyok, és Melbourne-be utazom az első osztályon! -

Az egyik stewardess szól a pilótának, aki azt válaszolja:

- Semmi gond, a feleségem is szőke, tudok szőkéül, majd beszélek vele. -

Odamegy a pilóta a szőke hölgyhöz, valamit súg a fülébe. Erre a szőke hölgy rémülten felugrik, pánikszerüen összepakolja a holmiját, és gyorsan leül a 2. osztályon a helyére. Mindenki ki van akadva, el nem tudják képzelni, hogy a pilóta mit mondott neki. Az egyik stewardess nagyon kíváncsi, csak megkérdezi. A pilóta röviden válaszol:

- Semmi különöset nem mondtam neki, csak annyit, hogy az 1. osztály nem Melbourne-be megy! -