bravogirl Creative Commons License 2006.02.10 0 0 48
Napló lapozása: |<< << < [835/835] > >> >>|

Szakács Béla

2006. 02. 10. péntek, 11:20:35 óra

Kedves Naplóm!

Elég jó havazás történt. Szinte szánkó! Rájöttem, hogy Baranyai bácsi elég bölcs ember. Mert amikor tegnap este mondtam neki, hogy mit szól ehhez a hóeséshez, akkor azt kérdezte vissza, hogy Mikor essen? Na ezen jól elgondolkoztam, mert a néphagyomány szerint a tél november közepétől, február közepéig tart. Vagyis így ha úgy gondolja, akkor eshet a hó. Viszont májusban már kellemetlen, sőt áprilisban is. Ám akkor nem is szokott esni. Ma délelőtt Fricivel dolgoztam aki tegnap videocédén nézett egy filmet és elmesélte elejétől a végéig. Az a címe, hogy Kutyaszoritóban és amikor Frici rossz kedvű, akkor mindig ezt a filmet nézi! Arról szól, hogy egy amerikai rendőr jól beépül,de közben meglövik, közben egy másik rendőrnek egy bünöző levágja a fülét. A legvégén meg mindenki elhalálozik. Ám előtte nagy az találgatás, mert mindenki gyanakszik valakire és ezt izgalmasan megbeszélik. Engem kicsit felzaklatott a történet, de Fricibe ellenkező hatást gyakorol.
Az olvasói rajongóknak üzenem, hogy válaszolok minden emélre, de a Frici és Jolán részleteket annyira nem ismerem, plusz titoktartás. Mindenesetre már Dalnokiné Esztike is észrevette a bimbózó románcot, mert Ő így mondta, hogy Ő megérzi, hogy itt kialakulóban van valami. Én Fricit nem kérdeztem, és ő sem terelte Jolánra a témát, de szerintem ez már több mint munkahelyi jó kapcsolat.