Luckuty Creative Commons License 2006.02.03 0 0 1941

Nem ordítottam vele, hanem kérdeztem arról a dologról,

Úgy véled, ordítani kellett volna? Hát lehet. De elsősorban nem a FIDESZ miatt. Úgyszólván rendszeres, hogy az emberhez becsöngetnek, telefonon felhívják a leglehetetlenebb időben - épp ebédelek, vagy a rántást kavargatom - és a legkülönfélébb dolgokkal zaklatják, mint pl. tudják a megoldást a világ bajaira (Jehova tanui), vagy külföldi nyaralást nyertem, nyelvtanfolyamot, számítástechnikai képzést ajánlanak, vagy maga Orbán Viktor szólna hozzám szalagról telefonon, ha le nem csapnám a kagylót (nem érdekli őket, hogy 4 éve is ki volt bukva tőle mindenki), - szóval alapvetően ilyen ma a világ, hogy személytelenül begyalogolnak mások magánszférájába.  Bosszant a dolog, de azért általában udvarias vagyok, mert szerintem aki csinálja, az is szenved tőle. A kilószámra bedobott reklámok is dühítenek. Gondoltam már, hogy kiírom: nem kérünk, de végül is volt már olyan, hogy vásárolni akartunk valamit, és nem kaptunk, és pont egy ilyen reklám segített.  Na, de ez már rég nem Keszi-probléma, amiről itt firkálok!

Előzmény: Törölt nick (1940)