Thernitibi
2006.02.01
0
0
17
Hát ez f@sza.
Hétfőn Dávodon hallottam a fűrdőről rossz híreket.
(Már egy ideje nálam se mennek fényesen a dolgok:-((()
Előzmény:
jpetike51 (16)