Thernitibi Creative Commons License 2006.02.01 0 0 12
Szerintem az emberek úgy vannak az igérgetéssel, hogy ha fele igaz, már az is jó.
A döntő többség különböző okokból nem néz az igéretek mögé. Sokan épp a regnálókat teszik felelőssé, hogy nem jutnak ötről a hatra, és mégtöbben elfelejtik, hogy az eladósodás pont az ő megnyerésük érdekében történt.
Előzmény: jpetike51 (11)