Thernitibi
2006.02.01
|
|
0 0
12
|
Szerintem az emberek úgy vannak az igérgetéssel, hogy ha fele igaz, már az is jó. A döntő többség különböző okokból nem néz az igéretek mögé. Sokan épp a regnálókat teszik felelőssé, hogy nem jutnak ötről a hatra, és mégtöbben elfelejtik, hogy az eladósodás pont az ő megnyerésük érdekében történt. |
Előzmény: jpetike51 (11)
|
|