Thernitibi
2006.02.01
0
0
9
(Na mégegyszer.)
Én nem hiszem, hogy lesz szemtől szembeni Széll - Zsigó csata.
És nekem is megvan a miértre a válaszom.
Előzmény:
Thernitibi (8)