Thernitibi Creative Commons License 2006.02.01 0 0 9
(Na mégegyszer.)

Én nem hiszem, hogy lesz szemtől szembeni Széll - Zsigó csata.

És nekem is megvan a miértre a válaszom.

Előzmény: Thernitibi (8)