jpetike51
2006.02.01
|
|
0 0
7
|
15 éves önkormányzati tapasztalata alapján. Otthol van az összes társulási témában. Nagyon jó kapcsolati vannak. STB. Én a Zsigótól alkalmasabbnak tartom. FÜGGETLENKÉNT EZ A VÉLEMÉNYEM. Ettől függetlenül a Zsigónak van a legnagyobb esélye, hogy továbbra is a 9. választókörzet képviselője legyen. Kiváncsian várom a Széll - Zsigó csatát. Szóban elmagyarázom a "miérteket". |
|