Bert Creative Commons License 2006.02.01 0 0 8189
Fél órával ezelőtt volt szerencsém kidobni a C épületből egy szórólapozó srácot. (kb. 170 centi, hátizsákos, bluetooth headset volt rajta.) Elmondása szerint egy távozó/érkező lakó engedte be. Közöltem vele, hogy a jövőben ezt a 4 házat kímélje meg.
Azt hiszem, most már nem halogatható tovább a security rendbe rakása, első körben nem a technikával van baj, hanem rendet kell tenni a fejekben.
És még mi lesz itt a kopogtatócédulák gyűjtése során. Azok majd házról-házra (akarom mondani: lakásról-lakásra) akarnak menni. :-(
Nem lehetne azt megcsinálni, hogy írunk egy levelet a pártok helyi szervezeteinek? Eszerint politikai szórólapot bedobhatnak, de lesznek szívesek kerülni a házon belüli bejárást, ehelyett a szórólapra írják ki, hogy hova lehet leadni a kopogtatócédulákat.

Bert