Törölt nick Creative Commons License 2006.01.31 0 0 32015

Innentől csak röhögök...

 

Kár volna terjeszteni, hogy a Linux töri a titkosítást, mert égés lesz belőle, én szóltam...

 

Egyébként djagrasto hozzászólásában volt egy árulkodó momentum:

 

...zölddel jelennek meg az intézőben...

 

A zöld szín ugyebár a titkosított mappák és fájlok alapértelmezett megjelenése (ki is kapcsolható persze).

 

Te viszont ezt írtad:

 

2006.01.08 03:53:51 (30926)

 

Tegnap tettem fel az új UHU-t, hogy azon az XP-ben NTFS-ben sajáthasználatú tett doksikönyvtáram problémámat megoldjam, amiről néhány napja írtam itt.

 

Meg ezt is:

 

2006.01.04 20:02:16 (30657)

 

Ahogy olvasgattam visszafelé, nagyjából keresztet vethetek úgy 40 GB anyagra, ha nem veszem meg azt a resiffrírozó progit - EFG, AFG, AFS vagy mittudomén hogy hívják, kb. 100 euró a letöltése, biztos tudja valaki, melyikről beszélek.

 

Ha UHU-val megoldható volt, akkor nálad nem lehetett titkosítás (EFS), így persze nem is lett volna mit resiffrírozni, bár szerintem Linuxot is felesleges volt telepíteni, hiszen a saját tulajdonbavétel problémája Windowson belül megoldható, csak sokan eltévednek a beállítások között.

 

Olyannyira, hogy az utóbbi problémánál egyesek inkább fognak egy Partition Magic-et, az NTFS-t lazán átkonvertálják FAT32-re (ezzel ugye elvesznek az NTFS jogosultsági beállítások) és állítólag előkerül minden adat. De szerintem nincs szükség erre sem.

Előzmény: szalapala (31994)