BMW Power Creative Commons License 2006.01.29 0 0 438

Csacskamacka

 

Először is grat a vizsgához!

Igen közben kiderítettem semmi baja a szivattyúmnak. Minap kivettem az egész hóbelebancot, szétszedtem kitakarítottam, a szivattyúhoz összeütöttem egy megfelelő négyszögjelet produkáló elektronikát, és láss csodát elinditva az izzitást majd a fuvató motort és a szivattyút ahogy kell beindul, izzitást lekapcsolása után is szépen morogva ahogy kell működik kint a földön :-) És elég jól eltalálltam az üzemanyag adagolás mennyiségét mert füst nélkül szép hanggal fűt ahogy kell.

Szóval valami vezérlés baja van, de hát a bmw egy érdekes álatfaj igen :-(

 

Aztán belelkesedve elővettem sufniból egy régebbi kályhámat (pont olyan mint Vojnó-é és minimum 5 éve meg sem moccant) és hasonló módszerrel azis pöcc-röff indult, valamibe majd beépítem mert most nagyon teccik ez a dolog :-)

 

 

Kendtomi

 

no, feladat adott, ha megmondom hogy mennyi ideig akarok izzitani, mikor induljon a fuvató, leálláskor szellőztessen, stb stb akkor tervezel hozzá valami vezérlést? Első körben kéne egy potival szabályozható négyszögjel generátor.

 

Vojno

 

Ha gondolod itt ez a működö kályha, próbálkozhatunk alkatrész csereberével a tiedbe hogy kiszűrjük a hibát.

 

 

 

Előzmény: Csacskamacka (437)