pajkoszozi Creative Commons License 2006.01.27 0 0 642

Még egy pill :)

 

Mivel nem ismerjük egymást, ezért elmondom, hogy ha nem érdekelne az, hogy anyagi világba élek egy testbe zárva - ami nekem amúgy tetszik :D - , akkor nem járnék le heti 3 alkalommal edzésre, és nem edzenék úgy, hogy a lehető legtöbbet hozzam ki magamból - nem sokan mondhatják el itt, hogy 21kg megmozgatna 1 kézzel bicepszből szériában , nah tessék egy tipikus férfi "badis" duma :D A tudomány érdekel és meglepetésként elmondom, hogy leginkább a haditechnikát szeretem, fölleg a harci repülőket :) szoktam is makettezni, ami a kézügyeséget fejleszti :) - ne azt se fejlesztik itt sokan, pedig anyagi síkon létezőnek hiszik magukat , mégse tesznek semmit magukért és egézségükért :D

Én nem csak hiszem, de tudom is, hogy a testem Isten ajándéka és vigyázzok is rá, de nem kötelességből, hanem azért, mert a tudom, hogy a testem meghálálja még a tudatos törödést , és ép testben ép lélek úgye, amit nap, mint nap át is élek :) Perxe eddig csak a lelki utamról és tapasztalataimról írtam, így ez nem lehetett ismert előtted és a többi olvasó előtt :)

 

Na jó szeretek túrázni, várost nézni gyalogtúra keretében külföldön is,  fotózni - van digit és filmes gépem - ( újabb technikai hobby ) , és szerkezgetek maganak weboldalt, ami itt nem lenne publikus, mert csak rólam és általam készített képek vannak rajta szöveggel :)

 

Nyah remélem így már látható, hogy nem vagyok egy földtől elrugaszkodott típus és igenis tisztelem azt és keresem a világ szépségeit mert van bőven :)