Veronica Pinter Creative Commons License 2006.01.26 0 0 103
Szai Romulusz, igazán érdekes volt a baszámolód. Megköszönném ha nekem is tudnál segíteni. A férjemmel és egy másik házaspárral márciusban utazunk Milánóba. A szállást interneten foglaltunk igazából nem is tudom hová esik ,még vennem kell majd egy részletes térképet. A Skyeuroppal megyünk és este 20-óra körül érünk Bergamóba. Melyik megoldást javasolod a bejutáshoz Milánóba? Mi már foglaltunk időpontot az " Utolsó vacsorára" , bár elég szoros volt már ekkorra is. Kérlek ird le a pontos címét a piacnak ahol voltál így könnyebben megtalálom. Ha netán még tudsz jó helyet ahol vásárolni lehet azt megköszönném. Vasárnap jövünk vissza, és arra gondoltunk , bemegyünk Bergamóba már ahogy a hotelből kikültözünk és a délelőttöt rászánjuk egészen a repülő indulásáig. Végűl is szoros az időnk de vannnak látnivalók amit feltétlenül meg kell nézni. A fiúk a San Sirót , én pedig a barátnőmmel  szeretnénk bejutni a Ramazzotti koncertre, mert pont akkor lesz Milánóban. Most azon fáradozok hogyan tudnék itthonról jegyet szerezni. Sajnos nem vagyok gyakorlott internetező, még csak próbálkozom . Októberben voltunk már ilyen hosszú hétvégén Rómában, előtte pedig Párizsban. Ha tudok én is szívesen segítek. Ha szabad, akkor még rendezem a gondolataim és , még kérek majd segítséget. Igazán hasznos infókat lehet igy összegyűjteni, he elolvasom mások élményeit. Üdvözlettel Vera
Előzmény: romulusz (100)