mickey cortez Creative Commons License 2006.01.26 0 0 148

én birom ezeket a kis csapatokat is mint Togo,Zambia)itt nagy fogadások mennek,a búrok rendesen osztják aki nem RSA szurkolo:))ha játszanak,nekik drukkolok én is de egyéb meccseken szimpátia alapján.

van jopár shirt,nekem Erynistöl van fekete hosszu ujju galléros,a gallérján a himzett oroszlán.azt láttad?van olyan iroda amelyik rendesen legálisan shopokban árulja a cuccait.a vásárlok nagy része nem is tudja kinek a cuccait hordja:)Irakbol nekem elég volt két rövid kör,de Bagdadban és északon találsz még Erynisböl fiukat,ha van nekik boltolj velük:)amugy meg annyi az alvállalkozo hogy lehet hogy hamarabb jutsz SASTS,MTS,vagy blackwater polokhoz..(

Lent Jo'burgban van egy nagy plaza(mikor elöször láttam,megkérdeztem hányan laknak ebben a toronyépületben?a válasz az volt,sehányan,ez egy pláza...)ott van egy shop ami szinte csak ilyeneket árul,jövöre hozunk is be jopár cuccot,csak legyen rá piac:)nadrág,sw.shirt,longsleeves,t-shirts,stb...ha összejön majd jelzek,kapsz kedvezményt:)

 

más.pár gyors hir.

Libériában letartoztatták az egyik legnagyobb szarkeveröt,egy brazil-izraeli állampolgárságu fickot,aki Taylor elnök kedvenc partnere volt(persze,mert a libériai gyémántbányák közelébe csak izraeli érdekeltségü cégek férnek,igy jocskán csurrant cseppent Taylornak és Charles jr.-nak is...)aki fegyverrel,gyémánttal üzletelt és kiképzöket,öröket  szállitotta gyémánttelepekre.az ö emberei oktatták Taylor antiterrorista egységét,az ATU-t,és a RUF harcosait Sierra Leonéban.Simon Rosenblum ur most Monroviában üldögél a dutyiban..)a társát még keresik,ö egy ex IDF tiszt(izrael),Yair Klein..innen márcsak egy ugrás a moszad:)gyémánt pénz izrael.....

 

A Kongoi Köztársaságban(DR Congo) a Szudán déli részével határos zonában,egy nemzeti park területén egy felderitésen lévö ensz békefentarto alakulat,egy 80 fös guetamalai speciális egység a járörözés során beleakadt egy 50-60 fös ugandai LRA harcosba,akik szokásukhoz hiven ki-be mozogtak Kongo és Uganda területén egy kis zsákmányért.a több orás tüzharcban egy guetamalai specialforcesos meghalt,több megsebesült.öket egy nepáli helikopter vitte a több száz km-re lévö Buniába korházba(ugyis volt ma rola szo,az ensznél pl igy müködik a medevac).az LRA 15 halottat hagyott..

 

Darfurban meg lezuhant egy kopter miközben segélymunkásokat evakuált egy déli falubol,aminek a környékén heves összecsapások voltak a szudáni kormányerök és a SLA közt...16halott a gépen..

 

Guineaban pedig aláirták az év elsö kibaszott nagy pénzt hozo üzletét,egy nemzetközi aluminiumipari vállalt koncessziot kapott a bauxit kitermelésre 25évre...ha most lenne egy privát sec.comp.-om..:))mindenesetre már elküldtem mailben a jelentkezésem..:)

Előzmény: mabelle (146)