Csacskamacka Creative Commons License 2006.01.24 0 0 351

Na fiúk-lányok(ha vannak)!

Megvan a közgáz szig., 4-es lett:-))

 

Annyira megkönnyebbültem, hogy 1-1 Thermo Top van a bokáimhoz kötve, nehogy elrepüljek:-)

 

Utánanéztem a dolgaitoknak:

 

Szemesi.Zsolt:

A 64ezres ár egy komplett egység, adóval, vevővel. Ami neked kell, az csak az adó ugye. Ez 49.900+Áfa. Ha T70-esed is volt, a T80 ahhoz is jó.

A T100 lényegében:

- kályha be- és kikapcsolása

- a kijelzőjén mutatja, hogy éppen hol tart a fűtési- vagy szellőztetési folyamat

- automata módban a jármű belső hőmérsékletétől és a kiválasztott komfortfokozattól függően beállítja a legideálisabb fűtési időtartamot

- fűtési/szellőztetési időtartam beállítása

- jármű belső hőmérsékletének kijelzése

- kályha adott időpontra történő programozása

 

BMWPower:

A szivattyúnak semmi baja. Két dolog lehetséges. Valami hiba miatt a kályha vezérlése valamilyen hiba miatt letiltja az egészet vagy az autó vezérlése tilt le.

A kályhát diagnosztizáló szoftverrel gyönyörűen meg lehet vizsgálni. Kiíratni az utolsó nemtomhány hibaüzenetet, stb.

Ehhez be kellene fáradnod egy BMW-szervizbe, mert a BMW-hez mi sajnos nem tudunk hozzányúlni, mert minden le vagyon védve.

Valószínűleg el akarnak majd hajtani hozzánk, de ne hagyd magad!!! Sajnos a BMW-be épített kályhákat CSAK ŐK tudják megcsinálni! Szóval, csak eréjesen!

 

Kendtamas:

Konkretén kinek csináltál te ilyet?

 

MEB: Szellőztetés. Egy egyszerű téli-nyári kapcsoló kell csak hozzá, ez az újabb típusoknak van. Téli üzemben fűt a kályha, nyáriban pedig csak szellőztet.