Mazso8 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 407

Valószinűleg az F1-es autók fejlesztésére egy kicsit több pénzt fordítanak. Miután megvettem a Bravot én is folyamatosan kaptam az ívet a családtól ismerősöktől, hogy miért Fiatot vettem. Meg hogy szét fog esni alattam stb.. Persze ezekre a beszólásokra mindíg haraptam, igyekeztem mindíg kiállni a márka mellett. Sőt azt terveztem, hogy a következő autóm is Fiat lesz /Grande/. Másfél évig nem is volt gond vele, nagyon szerettem. De amit az utóbbi kb 10 hónapban produkált végleg meggyőzött arról, hogy soha az életben ne vegyek még egyszer Fiatot!!! Pedig nem sajnáltam rá a pénzt, mindíg cseréltettem mindent amit kellett, nem úgy voltam vele, hogy hajtom amíg szét nem esik, gyakrabban cseréltem az olajat stb.. Már több mint a fél autó új, mégis mindíg elromlott valami. Az utolsó két hónapban pedig végleg betelt a pohár! Kb. 150e-ft ot költöttem rá. Ez karácsony környékén pont jól jött! Az autó elvileg most is tökletes hibátlan állapotban van, és lehet hogy ez így is marad jó ideig. Sőt valószinűleg jól jár vele az aki megveszi majd, de én már semmiképp sem tartanám meg. Egyszerűen azért, mert már nem bízom meg az autóban! Folyton az jár az eszemben, hogy csak nehogy valami elromoljon. Nem merek már vele hosszabb útra menni. És ami a legrosszabb, /és ez volt az egyik fő oka annak, hogy a Kiát választottam, még ha nem is olyan szép mint a Grande/ hogy mostanában azt vettem észre magamon, hogy amikor a családban, vagy az ismerőseim leszólják a Fiatot, csak lesütöm a szemem, és már nem tudok mondani semmit! Hát így jártam Én a Fiattal. Bármi lesz is fikázni sohasem fogom, de már megvédeni sem tudom. Szívből remélem, hogy a Grande Puntó valóban egy jól sikerült, hosszútávon is megbízható autó lesz, és kihúzza a fiatot a kátyuból! Atom gratulálok az autódhoz, nagyon szép! Valószinűleg én is pont ilyet vettem volna, ezzel a szinnel. Használd egészséggel!

Üdv!

Előzmény: rígel (401)