Vik 23
2006.01.23
0
0
57
Mesélsz valamit magadról?
Egyébként (mivel mi igazából "Nyílt Osztály" vagyunk), felveszünk ám klubtagnak.
Néhány nap, amíg a technikai problémák megoldódnak, és akkor írhatsz is a klubba.
Várunk!
Előzmény:
L-Zombi (56)