Vik 23 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 57
Mesélsz valamit magadról?
Egyébként (mivel mi igazából "Nyílt Osztály" vagyunk), felveszünk ám klubtagnak.
Néhány nap, amíg a technikai problémák megoldódnak, és akkor írhatsz is a klubba.

Várunk!
Előzmény: L-Zombi (56)