Szemesi.Zsolt Creative Commons License 2006.01.21 0 0 326

Igen visszamentem a márkaszervízbe, nyugodtan, és megkérdeztem, hogy a kesztyütartómban lévő távvezérlő, hogyan is tünhetett el. Természetesen a munkafelvevő semmit sem tudott, de még a szerelő sem akinél az autó volt. Ezt még mind el is hiszem, hogy a munkefelvevő nem járkál az autó körül, csak ki, és beviszi az autót. Még azt is elhiszem, hogy a szerelő sem lopta el, aki az autómat csinálta. DE!!! Van még ott kb 50 szerelő, bárki elvihette. Igazából nem is értem, hogy mire fogja használni, hiszen specikifikusan csak egy tipusra jó. De ha tudnám, hogy ki volt az, már nem dolgozna, mert törött kézzel nehéz lenne. Igazából az elvekről van szó. Nem mehetsz be a kocsidhoz mert balesetveszélyes. Blablabla. Én mindig bementem, és kész.

 

Na mindegy, ettől még nem oldódott meg az alapgondom.

 

Csacskamacka.

 

Nem tudom a típusát, mert gyári audi volt. Pasz. Tudom, hogy az árak nem tőletek függnek, hanem jól ismert módszer szerint az anyavállalat ajánlja az árakat. Egyébként van egy cég aki kimondottan webasto rendszerekhez gyárt fillérekért diagnosztikai szettet. Kb 23.000 ft-ba kerül.

Előzmény: UnitedParcelService (325)