mabelle Creative Commons License 2006.01.20 0 0 135

hello Of

 

szerintem ezekre a kerdesekre Te is tudod a valaszt.. esetleg csak megerositeni tudom azzal amiket én hallottam:-))

 

ha nincs korhaz akkor nincs korhaz.... van medical staff jobb helyen de az nem korhaz.. (egy jo afrkai korhaznal meg mindig jobb)....

 

az usa-gb-sa-fr civilian contractorok (akik tenyleg elismertek) azok altalaban valami gouvernemental contract alapjan dolgoznak... tehat nem a dzsungel kozepen fureszelik a fat... total, shell, kulonbozo mining -trading cok.. ezeknel gyakorlatilag mindenhol nagyszamu szemelyzet van (melosok.. mernokok,,, expatok..) kisebb ..inkabb nagyobb elkeritett kontenervarosok... vagy valami kis faluegyuttes...

raadasul megiscsak a kormany altal vedve... (ez sokat szamit) az ilyen isten hata mogott... uatazaskor.. balesetnel... barmikor... allandoan...

 

fegyver? ha te alapitottad a ceget ja... ha csak felvettek azt veszed amit kapsz... loszerrel mindenel....egyenruha nincsen... civilian contractor vagy:))) persze a localok szepen, buszken feszitenek az erynis t shirtbe:-)))...

 

del amerika??? hat suriname ba keresett a western executive vagy mi embereket... banya ilyenek ott is vannak... most mennem kell

Előzmény: Of (132)